Zastanawiasz się, co kupić jako prezent z okazji Dnia Mamy? Co kupić na prezent z okazji Dnia Ojca? Co kupić na rocznicę? Co kupić na urodziny? Zadajesz sobie znów to pytanie: jaki prezent dla mężczyzny? Jaki prezent dla kobiety? Jaki prezent dla męża lub żony? Co ofiarować w prezencie z okazji Chrztu Świętego? Jaki prezent z okazji roczku? Jaki prezent podarować Młodej Parze z okazji ślubu?

Prezent ponadczasowy, czyli jaki?

Nowoczesne gadżety lub drogie kosmetyki nie chwytają za serce po latach. Nie pamiętamy nawet, kto nam je podarował. Funkcjonalne i praktyczne prezenty są świetne, ale służą nam rok lub dwa – do momentu, w którym zegarek się nie zepsuje, książka nie zostanie przeczytana, a krawat stanie niemodny. To, co proponujemy to prezenty od serca, które staną się pamiątką na długie lata.

Pierwsza propozycja to prezent na 70 urodziny dla taty. Obraz wygrawerowany laserowo z drewna brzozowego i oprawiony w ramę o wymiarach 43 x 33 cm.

 

 

Dla równowagi polecamy również obraz wykonany w identycznej technologi, ale jako prezent na 60 urodziny dla mamy.

 

elegancki prezent na 60 urodziny mamy

 

Polecamy również sprawdzanie naszych sugestii w zakresie oryginalnego prezentu na roczek album na zdjęcia dla dziecka czy wyjątkowego prezentu dla mamy na urodziny.

Czy kolejny krawat jako prezent może sprawić przyjemność?

tradycyjne prezenty dla bliskich tuPrezenty.pl

Możemy oczywiście kupić bukiet kwiatów i mieć to z głowy, ale czy w taki sposób chcemy podziękować bliskim za wszystko, co dla nas zrobili? Przemyślany i spersonalizowany prezent potrafi wyrazić więcej.

Sprawdź też nasz propozycje prezentu jako podziękowanie dla rodziców oraz jaki wybrać prezent na chrzciny by został zapamiętany na lata. Podpowiemy również jaki będzie najlepszy prezent na rocznicę ślubu dla rodziców lub atrakcyjny prezent dla taty.

prezent dla taty

Większość ludzi wybiera prezenty tradycyjne, kupując je często w popłochu i na ostatnią chwilę – to nie może skończyć się dobrze. Starannie wyselekcjonowane upominki z pewnością sprawią obdarowywanym wiele radości. Wybór jest naprawdę ogromny i nie trzeba przy tym dysponować pokaźną kwotą – personalizacja czyni wyjątkowymi nawet najprostsze rozwiązania. Stawiajmy na pomysłowość i drobiazgi sygnowane uczuciem.