Prezenty na roczek

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Pierwsze urodziny to wyjątkowa okazja. Warto więc uczcić ją udanym upominkiem dla małego solenizanta! Jak wybrać oryginalny prezent na roczek? Co sprawdzi się dla chłopca, a co dla dziewczynki? Jeżeli chcesz podarować jedyny w swoim rodzaju prezent dla dziecka na roczek, sprawdź wszystkie nasze propozycje.


Jaki prezent będzie odpowiedni? Pierwszym pomysłem zwykle są zabawki, które rzekomo mają wspierać rozwój dziecka. Problem w tym, że myśli tak większość osób i dlatego obdarowywany roczniak ma zwykle zabawek pod dostatkiem. Warto zauważyć, że zabawki interaktywne bywają zmorą dla rodziców i może nie należy ich narażać na niepożądane i niekończące się efekty świetlne czy dźwiękowe.

A jeśli nie zabawki, to może ciuszki? Z ciuszków maluchy szybko wyrastają, możemy też nie trafić z rozmiarem czy gustem rodziców. Chodzik to również jeden z najbardziej popularnych pomysłów na liście prezentów na roczek, ale zgadujemy, że pojazdy już ma, a jeśli nie – z pewnością taki na te właśnie urodziny dostanie.

Dlatego warto wybrać coś, co pozostanie pamiątką dla rocznego dziecka po latach i w przeciwieństwie do zabawek – na pewno się nie zniszczy. Ile pieniędzy warto wydać na prezent z okazji roczku? Ceny naszych upominków nie przekraczają 200 zł, bo uważamy, że prezenty na tę okazję powyżej 200 zł – nawet, jeżeli jesteśmy rodzicami chrzestnymi – mogą być już lekko przesadzoną kwotą i wprawić rodziców w zakłopotanie.

Do pierwszych urodzin pozostało już niewiele czasu? Właśnie wtedy wielu z nas zastanawia się, co kupić dziecku na roczek. Wyszukanie odpowiedniego podarunku może stanowić nie lada problem, zwłaszcza gdy chcemy podarować coś, co rzeczywiście będzie mogło sprostać tej symbolicznej chwili.

Chociaż na roczek najczęściej wręczane są zabawki, wybór podarunku nie musi ograniczać się tylko do nich. Upominek może być dobrany zarówno z myślą o maluszku, by sprawić mu radość, jak i o rodzicach, którzy na pewno ucieszą się z czegoś, co przyda im się na co dzień. Można też wręczyć coś, co będzie stanowiło uroczą pamiątkę.

Podarunek przeznaczony dla rocznego maluszka przybiera zatem różne formy – może być to coś praktycznego, na przykład pieluszki, kosmetyki czy ubranka, coś rozwijającego, przykładowo zabawki edukacyjne albo książeczki, ale również coś pięknego, co pozostawi wyjątkowe wspomnienia i będzie mogło towarzyszyć nawet przez całe życie. Przed kupującym stoi zatem dylemat – co kupić na roczek dla dziewczynki, a co wybrać dla chłopca?

Dlaczego warto wybrać prezenty na roczek personalizowane?

Wśród wielu pomysłów na wyjątkowy prezent na roczek warto zwrócić szczególną uwagę na prezenty personalizowane. To z pozoru zwykłe przedmioty, ale dzięki odpowiedniemu wykończeniu mogą one uzyskać całkowicie nowy wymiar – stają się unikatowe, indywidualne, ponieważ stworzone są specjalnie z myślą o osobie, która ma je otrzymać.

Personalizacja to proces polegający na nadaniu osobistych cech zwykłemu przedmiotowi. W tym celu stosowane są różne techniki, na przykład nadruk, grawerowanie czy wycinanie. Efektem jest podarunek inny niż wszystkie. Nie można po prostu dostać go w sklepie, ponieważ jest on tworzony na indywidualne zamówienie.

Poddane personalizacji prezenty to alternatywa dla upominków, które można kupić od ręki. Wymagają przy tym większego wysiłku, ponieważ nie tylko trzeba wyselekcjonować wśród nich coś, co sprawdzi się dla solenizanta, ale również przekazać informacje, które powinny znaleźć się na podarunku. Właśnie dlatego mogą one sprawdzić się na wszystkie ważne okazje, gdy upominek wręcza się od serca – również na pierwsze urodziny dziecka.

Podarunki personalizowane można wybrać jako prezent dla chłopca na roczek oraz jako prezent dla dziewczynki na roczek. Poprzez umieszczenie na nich personalizowanej informacji stają się wyszukaną, niezwykłą pamiątką pierwszych urodzin, która może towarzyszyć nawet przez całe życie, przywołując sentymentalne wspomnienia.

Taki wyjątkowy prezent na roczek może być uzupełniony o różnorodne napisy lub grafiki. Na przykład prezent na pierwsze urodziny może zostać przyozdobiony imieniem maluszka, datą, godziną i miejscem jego urodzenia, informacjami jak waga i wzrost przy urodzeniu. Również umieszcza się na nich życzenia, dedykacje czy błogosławieństwo. Jedynym ograniczeniem jest w tym przypadku wielkość przedmiotu poddawanego personalizacji.

Jeżeli zastanawiasz się, jaki prezent na roczek dla chrześniaka kupić, warto zdecydować się na coś, co będzie mogło pozostać z obdarowanym maluszkiem na zawsze. Przyjęło się, że prezent podarowany przez chrzestnych powinien mieć charakter pamiątkowy. Taka pamiątka na roczek może wtedy przywoływać wspomnienia z dzieciństwa. Właśnie dlatego personalizowane przedmioty to oryginalny prezent na roczek od chrzestnej albo chrzestnego – umieszczone na nich życzenia nawet po wielu latach będą przypominały o radosnych momentach.

Personalizowany prezent na pierwsze urodziny może być także podarowany przez dziadka i babcię albo przez ciocię i wujka. Taki niezapomniany prezent na roczek to wspaniały pomysł dla każdego, kto chciałby wręczyć maluszkowi coś, co będzie stanowiło symboliczną pamiątkę po dniu pierwszych urodzin. Umieszczone na nim napisy, grafiki nadają mu indywidualny wymiar w porównaniu do zwykłych prezentów dostępnych w każdym sklepie. To zatem podarunek zadedykowany specjalnie dla solenizanta.

Jaki wyróżnić prezent dla dziewczynki i chłopca?

Do wyboru jest wiele przedmiotów personalizowanych, dlatego warto zapoznać się z różnymi propozycjami na prezenty na roczek dla dziewczynki oraz dla chłopca. Są to zarówno podarunki stanowiące uroczą ozdobę, jak i pełniące praktyczną funkcję. Jakie prezenty na roczek warto kupować? Oto pomysły na prezent na roczek, które zatrzymują wspomnienia w postaci ślicznych i przydatnych przedmiotów!

Praktyczny prezent na 1 urodziny, czyli jaki?

Album z imieniem i metryczką z solidnymi okładkami wykonanymi z drewna to oryginalny prezent na roczek dla maluszka, który dzięki personalizacji staje się piękny i niepowtarzalny. To jednocześnie praktyczny prezent dla rocznego dziecka, ponieważ można przechowywać w nim zdjęcia dokumentujące ważne chwile. Dzięki temu personalizowany album na roczek może stać się zachwycającym pamiętnikiem dzieciństwa.

Album na zdjęcia na roczek sprawdzi się jako prezent na 1 urodziny dla dziewczynki oraz dla chłopca, dlatego to uniwersalna propozycja dla każdego małego solenizanta. Ręcznie wykonany z naturalnego drewna album na roczek to też elegancki podarunek. Zastosowanie takiego materiału powoduje, że jest on bardzo trwały i odporny na skutki upływającego czasu. W środku znajdują się klasyczne, czarne kartki, które przeznaczone są do wklejania na nich zdjęć i pisania za pomocą białego markera permanentnego.

Ten prezent dla dziecka na roczek ma wszechstronne zastosowanie. Można umieszczać w nim nie tylko fotografie, ale również innego rodzaju przedmioty – zdjęcie USG, dziecięce rysunki, kartki z życzeniami, pocztówki, bilety z podróży, aby stworzyć zbiór przeróżnych wspomnień. Przez taki pomysłowy album pierwszy roczek może stać się początkiem wspaniałej kolekcji.

Personalizowany album na zdjęcia dla dziecka dumnie prezentuje na swojej okładce imię dziecka oraz jego datę urodzin. Także można umieścić na nim informacje jak godzina urodzenia, wzrost oraz waga, aby stał się przeuroczą metryczką. Dzięki temu, że do grawerunku zastosowano technikę laserową, można mieć pewność, że ten wyjątkowy prezent na roczek zachowa swój indywidualny wygląd na lata.

Zastanawiasz się, co na roczek dla dziewczynki będzie najlepsze? A może, co wybrać jako prezenty na roczek chłopca? Innym pomysłem na oryginalny prezent na roczek jest pudełko wspomnień. To eleganckie, wykonane ręcznie pudełko z naturalnego, litego drewna ozdobionego grawerunkiem. Tworzy jednocześnie piękny i praktyczny podarunek, który uroczo prezentuje się na półce.

Aby taki pamiątkowy prezent na roczek był unikatowy, na jego wieku umieszczono grawerunek laserowy. Do wyboru są różne wzory prezentujące informacje jak imię maluszka, data, godzina i miejsce urodzenia, metryczka z wagą i wzrostem, a nawet imiona rodziców. Tym danym towarzyszą również efektowne grafiki i ornamenty do wyboru, na przykład z motywem misia, konia na biegunach, motylka, dziecięcej kołyski.

Grawerowane pudełko wspomnień stanowi wspaniały prezent dla rocznego chłopca oraz prezent dla dziewczynki na roczek. W środku znajdują się przegródki, w których można przechowywać różne drobiazgi, na przykład mogą być to: pierwszy smoczek, opaska szpitalna, zdjęcie USG, pierwszy ząbek, buciki, kosmyk włosów, pierwsza łyżeczka, kartki z życzeniami otrzymane na roczek, odrysowane lub odbite w masie rączki i nóżki. Przegródki można dowolnie zorganizować, aby pomieścić wszystkie pamiątki.

Personalizowane prezenty na roczek mogą być też przydatne na co dzień. Wspaniałym pomysłem będą sztućce na roczek z grawerem. Całość umieszczona jest w dekoracyjnej szkatułce wykonanej z naturalnego drewna i uzupełnionej życzeniami. Taki elegancki zestaw sprawdzi się wyśmienicie jako prezent dla chłopca na roczek oraz dla dziewczynki z okazji pierwszych urodzin.

W skład zestawu wchodzą sztućce (mała łyżeczka, widelec, łyżka oraz nóż) wykonane ze stali nierdzewnej, które przyozdobione są tłoczonymi obrazkami umieszczonymi na rękojeściach. Maluszek może korzystać z nich pod czujnym okiem rodzica. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiału posłużą na lata.

Szkatułka, w której znajdują się sztućce, jest personalizowana. Z zewnątrz umieszczono na niej imię maluszka oraz jego metryczkę – datę i godzinę urodzenia, wzrost oraz wagę. W środku znajdują się życzenia z okazji roczku – do wyboru są różne warianty gratulacji. Pod nimi grawerowane są imiona osób wręczających podarunek wraz z datą urodzin. Personalizacja sprawi, że nawet po wielu latach taki podarunek przywoła ciepłe wspomnienia związane z okresem dzieciństwa.

Gdy zastanawiasz się, co kupić na roczek dla chłopca lub dla dziewczynki, ten zestaw również może być wspaniałym wyborem dla poszukiwaczy praktycznych podarunków. To uniwersalna propozycja dla każdego maluszka – sztućce przydadzą się na co dzień, ale mogą być też zachowane jako pamiątka. Dodatkowo ten prezent dla rocznej dziewczynki lub chłopczyka sprawdzi się jako pudełko wspomnień. Po wyjęciu zawartości z personalizowanej szkatułki można przechowywać w niej różne drobiazgi związane z maluszkiem.

Jakie cechy prezentu wybrać?

Jakie prezenty na roczek są najlepsze? Gdy zastanawiasz się, co kupić dziecku na roczek, w takim przypadku warto zdecydować się na podarunek, który będzie jedyny w swoim rodzaju, długowieczny, wzruszający nawet po latach. Personalizowane podarunki to wtedy strzał w dziesiątkę! Sprawdzą się zarówno jako prezent dla rocznej dziewczynki, jak i dla chłopca, który obchodzi swoje pierwsze urodziny.

Personalizowane prezenty opatrzone efektownymi grawerunkami są wspaniałym pomysłem jako pamiątka na roczek od chrzestnego, dziadków czy od cioci i wujka. Aby zamówić taki oryginalny prezent na roczek dla dziewczynki lub chłopczyka, wystarczy tylko wybrać wzór, a potem przekazać informacje, jakie mają znaleźć się na upominku. Ten wyjątkowy prezent na roczek można kupić w naszym sklepie – łatwo, szybko i w przystępnej cenie.

Wybierz personalizowany, pamiątkowy prezent na roczek. To nowoczesny, elegancki upominek w szczególny sposób wyrażający uczucie i zaangażowanie. Nawet po wielu latach będzie przypominać o osobie, która go wręczyła, a także o czasie radosnego dzieciństwa spędzonego w rodzinnym domu!