Prezent na urodziny

Wyświetlanie wszystkich wyników: 28

W życiu są różne powody do wręczania prezentów, ale urodziny to okazja, którą celebrujemy w sposób szczególny. Szukasz prezentu na urodziny dla mamy, taty czy dobrej przyjaciółki? Sprawdź nasze pomysły na niebanalne, wzruszające oraz co najważniejsze personalizowane prezenty.


Dedykowane prezenty to najbardziej udane prezenty jakie możesz podarować. Piękne życzenia plus osobista dedykacja to niewątpliwa gwarancja sukcesu.

Jaki prezent na urodziny dla taty będzie ponadczasowy ?

Zastanawiasz się jaki wybrać prezent  na 50, 60 czy 70 urodziny dla Taty? Planujesz przy tej okazji podziękować tacie za wszystko, co otrzymałaś przez lata opieki rodzicielskiej? Już nie musisz się zastanawiać wybraliśmy oryginalne pomysły na wzruszające prezenty dla ojca.
Grawerowany w drewnie portret to elegancki i unikalny prezent urodzinowy dla taty jakiego nigdy nie dostał. Wybierz ciekawe zdjęcie złóż zamówienie, a nasi graficy w odpowiedzi wyślą do Ciebie projekt do akceptacji.

Czy nie warto podziękować tacie za naukę jazdy na rowerze, grę w piłkę na osiedlowym boisku czy wspólne wycieczki? Oczywiście, że warto i należy, a nasze pomysły będą tego idealnym dopełnieniem.

Prezent na urodziny dla mamy praktyczny czy elegancki?

Przy takich uroczystościach często szukamy czegoś od serca lub nawet sentymentalnego. Z nami możesz dodać kolejną wartość, czyli podarować również prezent praktyczny. Grawerowana szklana patera z dużym wieczkiem to prezent na urodziny dla mamy który będzie jej towarzyszył przy ważnych uroczystościach rodzinnych. Przez wiele lat będzie zajmował ważne miejsce na urodzinowym stole.

Czym warto się kierować wybierając oryginalny prezent urodzinowy?

Najważniejsze by wybrany prezent był dopasowany do jubilata. Kolejna ważna wartość to z pewnością powinien wzbudzać radość lub nawet wzruszenie. Kolejne ważne elementy to użyteczność w życiu codziennym. Dobrym pomysłem w tym miejscu będzie zestaw do whisky jako praktyczny prezent na 40 urodziny dla mężczyzny.

Nasze spersonalizowane prezenty urodzinowe posiadają wszystkie te cech, więc jesteś pod dobrym adresem by dostarczyć wartościowy prezent.