Prezenty na 50 rocznicę ślubu rodziców

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Wyjątkowe prezenty na 50 rocznicę ślubu, które pełnią jednocześnie rolę wzruszających pamiątek, a także są wyrazem najszczerszych życzeń i wdzięczności dla rodziców lub dziadków.


Złote gody, czyli 50 lecie ślubu to okazja, która nie zdarza się często. Właśnie dlatego stworzyliśmy prezent na 50 lecie pożycia małżeńskiego, który stanowi wyjątkowy sposób uczczenia tego wydarzenia. Personalizowany obraz na rocznicę ślubu to doskonała niespodzianka jako prezent na złote gody dla rodziców, dziadków i innych bliskich osób, którym chcesz wynagrodzić 50 lat małżeństwa.

Na jubileusz jak 50 rocznica ślubu prezent musi być wyjątkowy, ponieważ również sama okazja jest specjalna. Jeżeli zastanawiasz się, co kupić na 50 rocznicę ślubu, przygotowany przez nas personalizowane obrazy to idealny prezent na rocznicę ślubu dla rodziców lub dziadków. To ręcznie wykonana, praktyczna, ale też piękna dekoracja, która dzięki wycinanym i grawerowanym elementom jest unikatowa.

Nasz prezent na 50-lecie ślubu przedstawia symboliczne drzewo, którego gałęzie przyozdobione są serduszkami z życzeniami dla rodziców. Na górze znalazła się dedykacja, natomiast na dole umieszczony jest imienny podpis wraz z datą wydarzenia. Obraz przyozdobiony jest również gołąbkami niosącymi symbol nieskończoności wyrażającymi wieczną miłość. Elementy zostały umieszczone na ozdobnym tle z tkaniny. Obrzeże zabezpiecza drewniana rama o wymiarach 43 x 33 cm z wysokim na 3,5 cm profilem. Tak przygotowana propozycja odpowiada na kluczowe pytanie jaki prezent na złote gody wybrać i sprawić radość bliskiej osobie.

Zapraszamy również do sprawdzenia naszych pozostałych propozycji jako praktyczny prezent dla rodziców na rocznicę ślubu, bo ważne uroczystości warto celebrować.

Umieszczenie na obrazie najważniejszych słowa na jubileusz 50 lecia ślubu powodują, że to oryginalna niespodzianka na 50 rocznicę ślubu. Wśród nich znajdują się życzenia „nowych marzeń”, „odrobiny szaleństwa”, „częstego uśmiechu” czy „bogatego portfela”. Możesz również zmienić grawer na serduszkach, co dodatkowo wzbogaci twój prezent na 50-cio lecie ślubu.

Jeśli potrzebujesz prezent na 25 rocznicę ślubu to bezproblemowo przygotujemy taki obraz. Jeśli potrzebujesz więcej argumentów, dlaczego warto wybrać obraz na rocznicę polecamy nasz blog.

Elementy umieszczone na obrazie są wykonane z naturalnej sklejki drewnianej w jasnobrązowym, ciepłym odcieniu. Precyzyjne wycięcie oraz grawer laserowy powodują, że oryginalny prezent na 50 rocznicę ślubu rodziców nabiera eleganckiego wymiaru.

Wszystkie przedstawione obrazy możemy przygotować jako prezent na 30 rocznicę ślubu.

Tło obrazu zostało wykonane z wysokiej jakości materiału poddanego impregnacji – jest odporne na zabrudzenia i łatwe w utrzymaniu w czystości. Takie wzruszające życzenia i podziękowania dla rodziców z okazji 50 rocznicy ślubu mogą być powieszone na ścianie lub ustawione na półce, aby przypominać o jubileuszu, a także o osobach, które przygotowały taki wyjątkowy prezent na złote gody.

Aby nasze prezenty na 50 rocznice ślubu dla rodziców były jeszcze bardziej wzruszające,

oferujemy usługę własnej personalizacji serduszek. Tak przygotowany praktyczny i oryginalny obraz na złote gody to idealne rozwiązanie jako elegancki prezent na 50 rocznicę ślubu dla rodziców, ale również może wykonać obrazy dla teściów czy dziadków. Tekst „Kochani Rodzice” możemy wtedy zamienić na „Kochani Dziadkowie”. Personalizujemy również informacje o rocznicy, życzenia oraz podpis. Jednym słowem to idealna niespodzianka rocznicowa z okazji 50 lat małżeństwa. Mamy nadzieję, że tak przygotowany projekt pomoże w odpowiedzi, co kupić jeśli zbliża się rocznica ślubu rodziców lub dziadków. Jednocześnie dostarczając wzruszenie najbliższych osób.

Z przyjemnością przygotujemy taki prezent na 40 rocznicę ślubu lub dowolnie wybraną rocznicę. Wybierając nasze propozycje teoretycznie trudne pytanie, co kupić rodzicom na rocznicę ślubu nie będzie sprawiało problemu 😉

Informacje o personalizacji jakie ma zawierać prezent na (pamiątki) 50 lecie ślubu, prosimy wpisać w okienka w dedykowanych polach. W przypadku zmiany grawerunku na serduszkach prosimy o kontakt przed złożeniem zamówienia, aby przygotować indywidualną wycenę. W razie dodatkowych pytań jesteśmy do dyspozycji.

Teraz już wiesz jaki prezent na 50 rocznicę ślubu rodziców warto wybrać. Na tak niezwykłe wydarzenie jak złote gody prezenty powinny wyrażać emocje – nasz personalizowany obraz jest wzruszającym podarunkiem, który na pewno sprawdzi się równie dobrze jako prezent na 60 rocznicę ślubu.

Polecamy lekturę artykułu w naszym blogu, czyli co kupić mamie na urodziny?

Zapraszamy do złożenia zamówienia!

 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.