Prezenty na 40 rocznicę ślubu rodziców

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Rubinowy jubileusz to odpowiedni czas by ofiarować personalizowany prezent na 40 rocznica ślubu rodziców. Podaruj wzruszające życzenia zaprojektowane w oryginalny sposób.

Pamiętaj rubinowy jubileusz małżeństwa świętujemy tylko raz!


Personalizowany, czyli wyjątkowy prezent na 40 rocznicę ślubu to wspaniały pomysł dla rodziców obchodzących swój jubileusz! Gdy nie wiesz, co kupić na 40 lecie ślubu, podaruj upominek, który wyrazi uczucia w niekonwencjonalny sposób. Wybierz obraz 3D naszej produkcji i wręcz upominek, który natychmiast wywoła wzruszenie i będzie piękną pamiątką na wiele lat!

Na okazję jak rubinowa rocznica ślubu prezent powinien być unikatowy. Takie wydarzenie jest w końcu jedyne w swoim rodzaju. Właśnie dlatego stworzyliśmy personalizowany obraz, który doskonale nadaje się na prezent na 40 rocznicę ślubu rodziców. Wybierając ten wzruszający podarunek, możesz mieć pewność, że będzie on najlepszym wyrazem wdzięczności dla mamy i taty.

Oczywiście możemy przygotować nasz obraz jako elegancki prezent na 50 rocznicę ślubu

Jak personalizujemy nasze prezenty na rubinowy jubileusz?

Nasz obraz 3D stworzony jako prezent na 40 lecie ślubu zawiera duże serce wykonane z drewna z grawerowanymi podziękowaniami, dwa dekoracyjne gołąbki, dedykację „Kochani Rodzice dziękujemy za…” oraz podpis wraz z datą. Elementy są umieszczone na ozdobnej tkaninie w stonowanym kolorze. Wykończenie stanowi drewniana ramka. Dopracowany w najmniejszych detalach obraz wspaniale prezentuje się na ścianie albo na półce – stanowi jednocześnie praktyczny prezent na rocznicę ślubu dla rodziców.

Znajdujące się w centralnym punkcie duże serce jest pełne wyrazów wdzięczności od dzieci dla rodziców. Dzięki temu (rubinowa) 40 rocznica ślubu zyska potężną dawkę pozytywnych emocji. Można znaleźć na nim podziękowania za „wspólne chwile”, „uśmiech”, „ciepło”, „pokazanie świata”, „pyszne obiady” i wiele innych cennych darów, jakie otrzymuje się w życiu od mamy i taty. Z pewnością sprawi, że będzie to odpowiedni prezent na rubinowe gody.

Z dużą przyjemnością przygotujemy nasze obrazy jako prezent na 30 rocznicę ślubu najbliższych.

Do wykonania obrazu posłużyła wysokiej jakości sklejka 3mm z drewna brzozowego w ciepłym odcieniu jasnego brązu. Drewno jest selekcjonowane, dlatego nasz prezent na 40 rocznicę ślubu rodziców będzie wyglądać jak nowy przez lata. Precyzyjne wycięcia napisów tworzą misterny, dekoracyjny efekt. Technika grawerowania laserowego to pewność, że umieszczone na sercu wyrazy wdzięczności również nie ulegną zamazaniu na skutek upływającego czasu. Jednym słowem pomysłowa pamiątka na 40 rocznicę ślubu od serca, a w szczególności jako prezent na rocznicę ślubu dla rodziców.

Drewniane elementy umieszczone zostały na ozdobnym tle wykonanym z płóciennej tkaniny z wyraźnym splotem. Impregnacja powoduje, że jest ona odporna na zabrudzenia i można łatwo usunąć z niej kurz. Do wyboru jest kilka kolorów tkaniny. Rama z drewna powoduje, że nasz prezent na 40-lecie ślubu jest również bardzo ekologiczny i będzie stylową dekoracją domu. Obraz na rocznicę może być postawiony na półce lub powieszony na ścianie. W ten sposób 40 rocznica ślubu będzie zdobiło siany domu rodzinnego.

Przedstawione obrazy to również odpowiedni prezent na 25 rocznicę ślubu.

Okazja jak 40 rocznica ślubu rubinowa zdarza się tylko jeden raz, dlatego podarowany na nią upominek także powinien być równie unikatowy. Nasz ekskluzywny prezent na 40 rocznicę ślubu jest w pełni personalizowane. Masz możliwość wyboru dedykacji, imiennego podpisu, daty, a także rodzaju tkaniny oraz ramki. Wystarczy, że podasz nam wszystkie informacje w okienku do personalizacji. W razie jakichkolwiek wątpliwości jesteśmy zawsze do dyspozycji.

Polecamy również wskazówki w naszym blogu, co kupić rodzicom na rocznicę ślubu lub co kupić mamie na urodziny?

Nie wiesz, jaki prezent na 40 rocznicę ślubu dla rodziców wybrać, aby sprawić im radość? Na okazję jak 40 rocznica ślubu prezent powinien być wyjątkowy, ponieważ także sama okazja jest niecodzienna. Nasz personalizowany obraz 3D prezentujący urocze serce wypełnione wyrazami wdzięczności od dzieci to wyszukany upominek, który jest elegancko wyglądającą pamiątką, ale również wzruszającym wyrazem podziękowania dla mamy i taty.