Prezenty na 30 rocznicę ślubu rodziców

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Na perłowy jubileusz warto wybrać wzruszający upominek, aby przypominał nie tylko o tej okoliczności, lecz również stanowił podziękowanie za wszystko, co otrzymaliśmy.

Pamiętaj, że 30 rocznica ślubu to okazja, która zdarza się tylko jeden raz.


Podaruj wyszukany prezent na 30 rocznicę ślubu rodziców i spraw im wyjątkową niespodziankę! Nasz personalizowany, wykonany odręcznie obraz stanowi wspaniały upominek na 30 lecie ślubu dla mamy i taty od dzieci. Jednocześnie może być elegancką pamiątką po tak ważnym jubileuszu jak perłowe gody, ale także stanowi wyraz szczerego uczucia. Wręcz rodzicom prezent, z którym 30 rocznica ślubu stanie się niezapomniana!

30 rocznica małżeństwa jest bardzo ważną okazją, którą warto hucznie uczcić. Wyszukany prezent na 30 rocznicę ślubu rodziców to najlepszy wybór, aby podarować pamiątkę wielu lat spędzonych razem. Nasze obrazy doskonale sprawdzają się jako prezenty na rocznicę ślubu dla rodziców. Przekazując taki podarunek, możesz mieć pewność, że natychmiast wzbudzi on w rodzicach ciepłe uczucia.

Nasz obraz 3D stworzony jako prezent na 30 lecie ślubu przedstawia piękne drzewko z drewna, na którego gałęziach zawisły serca z wygrawerowanymi podziękowaniami. Pod drzewkiem znajdują się ozdobne figurki z parą i gołąbkami niosącymi symbol nieskończoności. Na górze umieszczona jest dedykacja dla rodziców, a na dole podpis oraz data wydarzenia. Drewniane elementy zostały zamocowane na tkaninie. Całość oprawiono w ozdobną ramę z drewna o wymiarach 54 x 44 cm. Mamy nadzieję, że w ten sposób nasze podpowiedzi, co kupić jako prezent dla rodziców na 30 rocznicę ślubu będą pomocne w podjęciu trudnej decyzji.

Sprawdź jak możemy przygotować przedstawione pomysły jako prezent na 50 rocznicę ślubu.

Obrazy wykonane ręcznie, dopracowane prezenty na 30 rocznicę ślubu w formie obrazu naszej produkcji jest unikatowym pomysłem na prezent od dzieci dla rodziców. Serduszka tworzące liście są uzupełnione laserowymi grawerunkami prezentującymi wyrazy wdzięczności, na przykład „czułość”, „trud”, „pomocna dłoń”, „dobre rady” czy „bajki na dobranoc”. Poza serduszkami z gotowymi grawerunkami na drzewku znalazły się też wolne miejsca na wykonanie personalizowanych podziękowań – dzięki temu nasz podarunek 30 lat po ślubie może mieć jeszcze bardziej osobisty wymiar.

Z przyjemnością zaprojektujemy nasze obrazy również jako prezent na 40 rocznicę ślubu.

Do wykonania obrazu posłużyła wysokiej jakości sklejka drewniana, która została docięta z największą precyzją, a następnie stabilnie przyklejona do tła. Drewno użyte do wykonania prezentu było sezonowane, dlatego może prezentować się pięknie na wiele lat. Zastosowanie techniki grawerowania laserowego to precyzyjne napisy odporne są na upływ czasu. Cała kompozycja to unikatowy, a jednocześnie praktyczny prezent na rocznicę ślubu dla rodziców

Drewniane elementy zostały umieszczone na elegancko wyglądającej tkaninie, która nadaje upominkowi elegancki wygląd. Dzięki temu, że tkanina została poddana procesowi impregnacji, jest bardziej odporna na zanieczyszczenia i łatwiejsza w utrzymaniu w czystości. Do wyboru jest kilka kolorów tkanin. Obraz wykończony jest ramą z drewna.

Grawerowane obrazy to również odpowiedni prezent na 25 rocznicę ślubu dla najbliższych.

Na wyjątkową okoliczność jak 30 rocznica ślubu prezent powinien być niepowtarzalny, dlatego wykonujemy jego pełną personalizację. Istnieje możliwość zmiany rocznicy, na przykład może on posłużyć jako prezent na 35 rocznice ślubu. Możemy także zmienić dedykację, na przykład można wykorzystać go jako ekskluzywny prezenty na 30 urodziny dla bliskiej osoby. Gdy chcesz dodać własne napisy w serduszkach, prosimy o kontakt. Istnieje również możliwość wyboru koloru tła. Tak przygotowana propozycja to również odpowiedni prezent na 35 rocznice ślubu dla rodziców. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji.

Zapraszamy do zamówienia naszego personalizowanego obrazu na dowolny jubileusz ślubu, który będzie praktycznym, ale też wzruszającym podarunkiem.