Prezenty na 25 rocznicę ślubu

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Jeżeli zastanawiasz się, jaki prezent na srebrne gody będzie najlepszy, wybierz taki, który stanie się wyrazem uczucia i jednocześnie piękną pamiątką po tym wydarzeniu!

.


Personalizowany, ręcznie wykonany obraz 3D to wyjątkowy prezent na 25 lecie ślubu dla rodziców od kochających dzieci. Stanowi uroczyste upamiętnienie jubileuszu oraz podziękowanie, które staje się świadectwem siły rodzinnej miłości. Podaruj wzruszający upominek, który będzie uwiecznieniem niezwykłej okazji, jaką jest 25 lecie ślubu!

Prezenty dla rodziców na 25 rocznicę ślubu – srebrne gody to okoliczność zasługująca na specjalne uczczenie przez wręczenie podarunku, który będzie wyszukaną pamiątką. Nasz obraz został zaprojektowany w szczególności jako praktyczny prezent na rocznicę ślubu dla rodziców. Wręczając mamie i tacie taki niepowtarzalny prezent na 25 lecie ślubu, na pewno rozbudzisz w nich wiele emocji.

Praktyczny obraz jako prezent na 25 rocznicę ślubu przedstawia drewniane drzewko składające się z grawerowanych serc, dedykacji, podpisu z datą oraz dekoracyjnych figurek. Elementy zostały umieszczone na ozdobnym tle z tkaniny, a obraz oprawiony w drewnianą ramę o wielkości 54 x 44 cm. Całość tworzy elegancki prezent na 25 rocznicę ślubu rodziców, który natychmiast przyciąga uwagę i wspaniale nadaje się jako ozdoba wnętrza.

Wszystkie obrazy możemy również przygotować jako prezent na 50 rocznicę ślubu.

Stworzony przez nas upominek jest oryginalnym sposobem podkreślenia 25 lat małżeństwa. Na serduszkach, które tworzą liście na drzewie, umieszczone są grawerunki z podziękowaniami dla rodziców. Wśród nich znalazły się wyrazy wdzięczności za „dobre rady”, spełnione marzenia”, „pomocną dłoń”, „podróże małe i duże”, „czułość”, „trud” i wiele innych ważnych darów, których nie sposób zmierzyć. Istnieje również możliwość dodania własnych podziękowań, aby drzewko stało się jeszcze bardziej osobistym podarunkiem.

Przedstawione projekty możemy przygotować jako prezent na 40 rocznicę ślubu.

Sklejka brzozowa, z której powstał nasz prezent na 25 lecie, wyróżnia się odcieniem ciepłego brązu. Drzewo z serduszkami, figurki oraz napisy zostały precyzyjnie wycięte i wygrawerowane techniką laserową. Wszystkie elementy zostały zamocowane z użyciem wytrzymałych klejów.

Tło stanowi tkanina o płóciennym splocie, dzięki której nasz podarunek na 25 lat po ślubie uzyskał szykowny wymiar. Tkanina jest impregnowana, co powoduje, że jest odporna na zabrudzenia i łatwa w czyszczeniu. Gustowna rama z drewna pięknie prezentuje się razem z drewnianymi detalami obrazu. Obraz można powiesić lub postawić w ważnym miejscu domu rodzinnego. Mamy nadzieję, że nasze propozycję dadzą odpowiedź na zasadnicze pytanie, czyli jaki prezent na 25 lecie ślubu wybrać i spowodować wzruszenie rodziców.

Wszystkie projekty możemy dostosować jako prezent na 30 rocznicę ślubu.

Zamawiając u nas praktyczny prezent na 25 rocznicę ślubu rodziców, masz możliwość jego pełnej personalizacji. Umieścimy na nim dedykację, imienny podpis oraz datę jubileuszu. Na życzenie zmienimy też tekst znajdujący się w serduszkach. Możesz również dopasować kolor ramki oraz kolor tkaniny tworzącej tło obrazu – dostępne wzory znajdują się w galerii produktu. W przypadku modyfikacji tekstu w serduszkach prosimy o kontakt.

Pomysł na wyjątkową okazję jak 25 rocznica ślubu prezent powinien być jedyny w swoim rodzaju, dlatego zapraszamy do złożenia zamówienia na obraz stworzony specjalnie na srebrne gody. Nasz podarunek z pewnością wzbudzi wiele emocji od razu po rozpakowaniu, a powieszony na ścianie lub ustawiony na półce będzie nawet po wielu latach przypominał rodzicom o tej pięknej okoliczności oraz o wdzięczności swoich dzieci.