Podziękowania dla Świadków

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Podaruj praktyczny prezent, który będzie miłym podziękowaniem za pomoc i zaangażowanie w czasie całej ceremonii weselnej. Taka forma personalizowanego upominku będzie doskonałym dowodem naszej wdzięczności.


Ślub i wesele dopięte na ostatni guzik to także dobrze przemyślane podziękowania dla świadków. Są to osoby, które nie tylko w czasie trwania tych uroczystości pełnią ważne funkcje – przecież to również świadek i świadkowa organizują zazwyczaj wieczory panieńskie i kawalerskie! – Zdecydowanie należy im się szczególne podziękowanie, np. w formie grawerowanego kieliszka.

Dlaczego warto wybrać ponadczasowe upominki dla świadkowej i świadka?

Na weselu to przede wszystkim młoda para otrzymuje szczodre prezenty, ale jednak w dobrym tonie jest podarowanie upominków najważniejszym gościom, w tym świadkom – pełnią oni w czasie tych wydarzeń wiele ważnych funkcji i to pierwsze osoby, do których zwracają się młodzi, gdy pojawi się ewentualny problem. Dlatego prezenty dla świadków powinny być wyjątkowe i unikalne, np. jak personalizowane kieliszki do wina.

Zarówno podziękowanie dla świadkowej, jak i dla świadka powinno być wcześniej dobrze przemyślane – zdecydowanie nie można podarować im tego samego, co pozostałym gościom – za swoją czasem dość ciężką funkcję potrzebują odpowiedniego odznaczenia. Grawerowane kieliszki do wina lub szklanki do whisky to upominek, który idealnie wpisuje się w charakter hucznie obchodzonych uroczystości ślubnych.

Zadaniem świadkowej jest m.in. zbieranie kwiatów w czasie składania życzeń oraz troska o nienaganny wygląd panny młodej, dlatego świadkowa prezent powinna otrzymać w formie oryginalnego zestawu, w którym znajduje się elegancki kieliszek do wina. Taki zestaw dla świadkowej na pewno zostanie dobrze przyjęty i stanie się unikalną pamiątką na lata, którą będzie mogła zaprezentować znajomym.

Oryginalny pomysł na podziękowania dla świadkowej.

Wino to szlachetny trunek, który od wieków towarzyszy ludziom w najważniejszych wydarzeniach i uroczystościach, dlatego prezent dla świadkowej w formie wygrawerowanego kieliszka nie tylko będzie przywoływał wyjątkowe wspomnienia z udanej zabawy weselnej, ale na pewno również spełni swoją funkcję praktyczną w domowym zaciszu przy okazji delektowania się winem.

Prezenty dla świadkowej oraz świadka jeszcze lepiej wpiszą się w charakter wydarzeń weselnych, jeśli zostaną spersonalizowane, a taką możliwość dają grawerowane, eleganckie kieliszki do wina lub szklanki do whisky. Można umieścić na nich nie tylko imię i datę, ale również dowolny, okolicznościowy tekst, który będzie miał bardziej osobisty charakter i tym samym stanie się jeszcze bardziej wyjątkową pamiątką.

Personalizowane, grawerowane kieliszki do wina lub szklanki do whisky to zarówno elegancki, jak i praktyczny upominek – są piękne i precyzyjnie wykonane, a kieliszek do wina, czyli unikalny prezent dla druhny, może również posiadać dowolny kształt – np. pękatej czarki na długiej nóżce, w której podaje się czerwone wino, lub smukłej i wysokiej, w której serwuje się wino białe.

Czy prezenty dla świadków to obowiązek?

Prezent dla świadka i świadkowej warto już wcześniej przemyśleć i zaplanować, dzięki temu na kieliszku do wina lub szklaneczce do whisky można umieścić oryginalny grawer – piękne podziękowanie lub zabawny napis czy cytat – wszystko zależy od tego, jak dobrze znamy swoich świadków, a to przecież zazwyczaj ważne i przede wszystkim najbardziej zaufane osoby.

Podaruj praktyczny prezent który będzie miłym podziękowaniem za pomoc i zaangażowanie w czasie całej ceremonii weselnej. Forma personalizowanego upominku będzie dowodem naszej wdzięczności.