Jak okazać wdzięczność rodzicom w czasie uroczystości ślubnych? Przed tym dylematem staje każda młoda para – pomysły na oryginalne podziękowania dla rodziców mogą podsunąć zarówno znajomi, jak i profesjonalne sklepy, które temat traktują bardzo poważnie i szeroko, ale jedno jest pewne – prezent dla rodziców na ślub musi być elegancki, niebanalny i praktyczny!

Ślub i wesele to wydarzenia szczególnie ważne zarówno dla młodej pary, jak i rodziców. To pora na głębokie emocje, wzruszenia, wdzięczność, ale także dobrą zabawę. To także jedyna taka okazja, aby podziękować rodzicom za okazaną miłość oraz trud włożony w wychowanie. Jaki pamiątkowy prezent wręczyć rodzicom na weselu? Uwagę warto zwrócić na upominki personalizowane, które zarówno wzruszą, jak i będą elegancką pamiątką na lata.

Podziękowania dla rodziców ślub

 

 

Jaki prezent dla rodziców na ślub będzie odpowiedni?

Personalizowane i oryginalne prezenty dla rodziców na ślub przede wszystkim wzruszają, ponieważ mogą całkowicie odwoływać się do bardzo osobistych uczuć i doświadczeń – tym właśnie odznaczają się nowoczesne podziękowania dla rodziców w formie obrazu 3D, który można spersonalizować w dowolny i całkowicie indywidualny sposób by wzbogacić wesele.

prezent dla rodziców na ślub

 

Nietypowe podziękowania dla rodziców w formie spersonalizowanego obrazu 3D to także bardzo elegancka pamiątka na lata, która nie tylko efektownie wygląda, ale również łatwo ją wyeksponować w salonie lub innym pomieszczeniu – uniwersalne i stonowane kolory oraz subtelne dodatki sprawiają, że ten oryginalny prezent dopełni klasyczne, jak i nowoczesne wnętrza.

oryginalne podziękowania dla rodziców

Jak stworzyć unikalne prezenty ślubne dla rodziców?

Obraz 3D to możliwość pełnej personalizacji tego niebanalnego podziękowania. Można wykorzystać gotowy pomysł na wypełnienie wnętrza obrazu, jak i zaprojektować je całkowicie samodzielnie – dzięki temu powstaną jedyne w swoim rodzaju wzruszające podziękowania dla rodziców na weselu.

oryginalne podziękowanie dla rodziców

Oryginalne podziękowanie dla rodziców dostępne w naszym sklepie

Podziękowanie w postaci obrazu 3D to elegancka pamiątka, która wypełniona jest drewnianymi serduszkami, a każde z nich może być wygrawerowane w dowolny sposób – mogą to być nasze emocje, uczucia, ważne wydarzenia czy daty – pomysł na spersonalizowane podziękowanie dla rodziców jest w tej kwestii całkowicie indywidualną sprawą, ale dzięki temu wywołuje wzruszenie czy uśmiech na twarzy.

 

W trakcie przygotowań weselnych nie można pominąć pomysłu na prezent dla świadkowej. Trudno sobie wyobrazić przygotowania jak również sam ślub bez świadków. Podziękowanie dla świadków to raczej przyjemność niż obowiązek, dlatego przygotowaliśmy kilka atrakcyjnych propozycji.

prezent dla świadkowej

Obraz drzewko to unikalne podziękowanie dopasowane do ważnej uroczystości.

Prezent na podziękowanie dla rodziców

Prezent na podziękowanie dla rodziców możesz złożyć w naszym sklepie

 

Spersonalizowany obraz 3D oprawiony jest sosnową ramą, a wypełnienie stanowi specjalnie impregnowana tkanina, która została zamocowana do płyty HDF. To na niej mocowane są sosnowe elementy drzewa oraz grawerowane serduszka – te nieco rustykalne elementy idealnie wpiszą się w klasyczne, przytulne wnętrza salonów.

Obraz 3D to wymiary 43×33 cm, a wysokość profilu ramy to 3,5 cm. Kolor tkaniny stanowiącej tło także można dopasować indywidualnie, dzięki czemu jeszcze łatwiej tę elegancką i praktyczną pamiątkę dopasować do konkretnego wnętrza. Kwestia, jak podziękować rodzicom, nigdy nie jest łatwa, ale spersonalizowany obraz 3D to elegancka i wzruszająca pamiątka na lata, która zawsze będzie przywoływać wyjątkowe wspomnienia.

Po więcej atrakcyjnych prezentów zapraszamy do naszego sklepu 😉

 

Ten wpis został opublikowany w . Zapiszlink.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.