Personalizowane prezenty dla dziadków cieszą się ogromną popularnością. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że każdy upominek jest jedyny w swoim rodzaju. Z pewnością spełni on oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Niezaprzeczalnym plusem jest możliwość dopasowania produktu do osobistych upodobań. Brakuje Ci pomysłów? Sprawdź dekoracyjną kartką dla babci i dziadka, na której można wygrawerować własne życzenia, a także dołączyć zdjęcie. Taki podarunek będzie stanowił wyjątkową pamiątkę, która nawet po latach wywoła łzy wzruszenia. Zastanawiasz się, czy warto? Zapoznaj się z dalszą częścią wpisu!

Ciekawy prezent dla babci i dziadka, czyli jaki?

Kartka z życzeniami i zdjęciem to niebanalny prezent dla babci i dziadka, który można wręczyć niemal na każdą okazję. Jest to uniwersalny upominek, który w stu procentach można dostosować do własnych preferencji. Z pewnością ucieszy to tych, którzy mają dość nudnych ozdób produkowanych masowo. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wręczyć wspólny prezent dla dziadków (np. z okazji rocznicy ślubu).

 

wspólny prezent dla dziadków

praktyczny prezent dla dziadków

 

 

 

Unikatowe upominki dzień babci i dziadka wzbudzają wyłącznie pozytywne emocje i skojarzenia. To skuteczny sposób na to, aby sprawić przyjemność bliskim osobom. Efektowna kartka z życzeniami może zostać wyeksponowana, dzięki czemu zawsze będzie znajdować się w widocznym miejscu. Stanowi ona symbol magicznej więzi oraz uczucia. Omawiany podarunek posiada wartość emocjonalną oraz sentymentalną. Takiego produktu nie można zakupić w każdym sklepie!

 

Najnowsza propozycja to stylowy fotel z kieliszkami i szklaną karafką jako prezent na emeryturę dla mężczyzny. Dodatkowo na przedniej tabliczce można umieścić indywidualne życzenia.

 

 

oryginalny prezent dla emeryta

 

Kolejny pomysł na prezent na 60 urodziny dla taty to wycięty laserowo obraz w formie drzewa z pięknymi życzeniami.

 

 

 

Prezenty dla dziadków na święta wcale nie muszą być drogie. Młode osoby mają problem ze znalezieniem niesztampowych, starannie wykonanych, a jednocześnie niedrogich produktów. Prawdziwym strzałem w dziesiątkę wydaje się być kartka z życzeniami i zdjęciem, którą można zamówić przez nasz sklep. Nie trzeba nawet wychodzić z domu! Wystarczy jedynie wybrać odpowiedni wzór, a następnie uzupełnić krótki formularz. Czas oczekiwania na gotowy upominek nie jest zbyt długi, co z pewnością ucieszy tych, którzy poszukiwania prezentów zostawiają na ostatnią chwilę.

Grawerowany obraz 3D który możemy wykonać również z nagłówkiem dla Kochanych dziadków

 

Wspólny prezent dla rodziców na święta

 

Interesują Cię sprawdzone pomysły na dzień babci i dziadka? Sprawdź kartkę, która stanowi oryginalną ramkę na zdjęcie. Można na niej umieścić dowolną dedykację. Personalizowany prezent posiada wiele atutów, które przedstawiono poniżej.

– Precyzyjne wykończenie detali – personalizowana kartka to fantastyczny pomysł na prezent na dzień babci i dziadka. Wyróżnia się ona wysoką jakością wykonania, co pozwala uniknąć wszelkich niedociągnięć. Jest wytrzymała, a także odporna na działanie czynników zewnętrznych, więc przez długi czas pozostanie w nienagannym stanie.
– Grawer wykonany laserowo – życzenia znajdujące się na kartce wykonywane są techniką laserową, dzięki czemu tekst nie ściera się, ani nie traci na intensywności.
– Naturalne materiały – ramka personalizowana wykonana ze sklejki brzozowej jest przyjazna otoczeniu. Nie posiada w sobie żadnych szkodliwych związków.
– Niska cena zakupu – nawet osoby z ograniczonym budżetem mogą pozwolić sobie na zakup kartki dla dziadków wyprodukowanej na indywidualne zamówienie.