Tato to jedna z najważniejszych osób w życiu każdego człowieka. Podczas wybierania upominku dla taty, warto poświęcić na to trochę więcej czasu niż zwykle. Symboliczny prezent na podziękowanie za wszystko, co w życiu otrzymało się właśnie od swojego taty. Bezwarunkowa miłość, wsparcie w trudnych sytuacjach, uwaga… Tak trudno wynagrodzić komuś to wszystko. Niech zatem prezent z okazji urodzin czy świąt Bożego Narodzenia będzie wyjątkowy i przynajmniej trochę wyrazi całą tą wdzięczność.

Jak wybrać prezent dla taty?

Gdy chcemy komuś sprawić wyjątkową przyjemność upominkiem czy prezentem, zwykle sporo czasu poświęcamy na przemyślenie tego, co podarować. Gdzie szukać inspiracji i pomysłów? Z pewnością dobrym ich źródłem jest sama wiedza na temat naszego taty. Jakie są jego zainteresowania, co lubi robić w wolnym czasie, jakimi przedmiotami lubi otaczać się w domu? Co pasuje do jego osobowości i temperamentu?

 

jaki prezent dla kochanego taty  

Zapraszamy również do przeczytania naszych propozycji na inne okazje, czyli prezentu dla mamy na urodziny lub jak wybrać prezent dla mamy która ma wszystko czy spersonalizować niezapomniany prezent na rocznice ślubu

Czy tato jest molem książkowym, a może miłośnikiem szybkiej jazdy na motocyklu? Co sprawiło mu ogromną przyjemność w przeszłości? Być może jakaś rzecz materialna, być może prezent umożliwiający przeżycie i doświadczenie czegoś nowego… Warto wziąć pod uwagę wszystkie czynniki i odpowiedzieć sobie na kilka poniższych pytań. Prezentu najwygodniej jest szukać przez internet. Możliwość dokonywania zakupów w sieci, szczególnie w najbardziej gorących okresach w roku, to wspaniały przywilej naszych czasów.

Polecamy oryginalny prezent na 50 urodziny dla mężczyzny. Personalizowany zestaw szklane z granitowymi kostkami w drewnianym pudełku.

 

 

prezent na 50 urodziny na mężczyzny

 

Jeśli szukasz prezentu dla męża na urodziny to mamy praktyczny pomysł

 

Kolejny równie atrakcyjny prezent na urodziny dla niego Wygrawerowany w naszej pracowni portret

 

portret dla dziadka

Zakupu możesz dokonać w naszym sklepie link poniżej

 

 

 

 

Warto sprawdzić nasze podpowiedzi jak wybrać oryginalny prezent na chrzciny czy wyjątkowy prezent na roczek. Dodatkowo proponujemy lekturę artykułu jak dobrać ciekawy prezent jako podziękowanie dla rodziców na ślubie czy album na zdjęcia dla dziecka.

Jeśli szukasz czegoś jako prezent na emeryturę dla mężczyzny polecamy stylowy fotel z personalizowaną tabliczką.

 

oryginalny prezent dla emeryta

 

W kategorii pomysłów personalizowanych jako prezent na 60 urodziny dla taty mamy obraz grawerowany w drewnie brzozowym. Oprawiony w ramę 43 x 33 cm z drewna sosnowego.

Jaki prezent dla Taty, który wszytko ma?

Odpowiednim pomysłem będzie obraz 3D 43×33 cm z pięknymi życzeniami w formie drzewka.

 

kostki metalowe do whisky

Metalowe kamienie do whisky możesz zamówić przez poniższy link

Jeśli czegoś jeszcze bardziej wyjątkowego polecamy karafkę z czterema personalizowanymi szklankami.

 

karafka globus 4 szklankia

karafka globus ze szklankami

Zamówienia i dodatkowe informację znajdziesz tu karafka globus z 4 szklankami.

Spersonalizowane prezenty dla taty na urodziny

Kiedy w głowie zaczną układać się już pomysły na prezenty, warto zdecydować się na takie, które można spersonalizować. Co to w ogóle oznacza? Spersonalizowane prezenty to prezenty, na których można wygrawerować lub napisać dedykację. W ten sposób zwykłe rzeczy darowane jako prezent, urastają do rangi prawdziwej pamiątki. Nabierają zupełnie nowego charakteru i znaczenia, szczególnie wtedy, gdy zawierają dedykację prosto od serca. Czasami tak trudno wyrazić jest uczucia słowami, a wygrawerowany czy napisany odręcznie tekst może mówić tak wiele. W ten sposób można przygotować naprawdę bardzo wiele prezentów. Dla osób wyjątkowo zmobilizowanych w fantastycznym pomysłem będzie też zdobycie autografu dla taty – na przykład w formie wpisu do książki ulubionego autora. Grawer natomiast można zamówić na bardzo wielu pięknych przedmiotach użytkowych. Może to być na przykład zegarek, który jest jednym z najbardziej klasycznych prezentów. Spersonalizowane prezenty z dedykacją są dowodem na to, że przedmiotu nie kupiło się na ostatnią chwilę, że poświęciło się czas na jego znalezienie. Ten czas i uwaga to zaś największy dowód miłości.  

Ten wpis został opublikowany w . Zapiszlink.

1 thoughts on “Elegancki prezent dla taty na urodziny

  1. MagdaS napisał/a:

    Takie spersonalizowane prezenty dla taty to na pewno dobry pomysł, na to jeszcze nie wpadłam, a właśnie wpisywałam w google jakieś pomysły na prezenty żeby poszukać jakiegoś prezentu dla ojca na święta.. bo mój już wszystko ma. Rok temu kupiłam już nawet akumulator..
    PS. fantastyczne zdjęcie ojca, takich ojców z pióropuszami własnie mamy w Polsce, nie tych Januszy z brzuchem od piwa 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *