Chociaż zdjęcia przechowujemy głównie na komputerze lub w telefonie, te najważniejsze warto wydrukować i schować w albumie. Jak wybrać drewniany album na zdjęcia dla dziecka na chrzest, komunię a nawet ślub? To nie tylko sposób zabezpieczenia ich przed utratą, ale można wtedy zawsze mieć je pod ręką, by łatwiej wspominać wszystkie minione chwile. Nic nie zastąpi wspólnego oglądania zdjęć w tradycyjnym albumie fotograficznym!    

 

 

album dla noworodka

 

Ponadczasowy prezent – album ze zdjęciami

Najważniejsze chwile powinno się schować w ładnym miejscu. Właśnie dlatego personalizowany album na zdjęcia to udany pomysł na prezent na każdą okazję – urodziny, rocznicę, wesele, Dzień Matki i Dzień Ojca, Dzień Babci i Dziadka, a to tylko kilka okoliczności, gdy można wręczyć go ważnej osobie. Najlepszy będzie wtedy duży i dekoracyjny album ręcznie robiony, który może skryć w sobie mnóstwo wspomnień.     

Pierwszy album dziecka

Drewniany album dla dziecka od narodzin

Album na zdjęcia dziecka może prezentować je już od pierwszego dnia życia. Z kolei album na zdjęcia ślubne będzie wspaniałą pamiątką po tym przepięknym momencie, a także może służyć jako księga gości weselnych. Również może być on ogromną księgą, która gromadzi najważniejsze zdjęcia z wielu ważnych zdarzeń – wtedy posłuży jako album na Komunię, Chrzest, album ślubny, może prezentować fotografie urodzinowe i wakacyjne.

 

Album dziecka

Polecamy również przeczytanie wskazówek jak wybrać elegancki prezent dla taty czy kreatywny prezent dla mamy. Jeśli szukasz prezentu dla obojga rodziców polecamy artykuł jak wybrać oryginalne prezenty dla rodziców

 

personalizowany album na zdjęcia

Album na zdjęcia w drewnianej oprawie – uroczy i trwały

Jako podarunek warto wybrać taki album, który będzie dobrze zabezpieczał znajdujące się w nim zdjęcia. Zamiast popularnych kiedyś albumów z kartami z folii, lepiej postawić na takie, które wyglądają elegancko wklejany album od narodzin po ślub.       

Dzisiaj bardzo modne są drewniane albumy z klasycznymi kartami do wklejania zdjęć – są jak powrót do przeszłości, a przy tym pozwalają na piękne zaprezentowanie fotografii i tworzenie z nich własnych, unikatowych kompozycji.

Jeśli szukasz wskazówek jak wybrać niezapomniany prezent na roczek lub co kupuje chrzestna na chrzest.

Personalizowany album na zdjęcia z własnym tekstem

Drewniana okładka może być też poddana grawerowaniu – także na indywidualne zamówienie. Znajdujące się na nim grawerunki świetnie podkreślą różne okazje, dlatego może on posłużyć jako pierwszy album na zdjęcia dziecka, jako album na Chrzest i Komunię, ponadto jako foto album ślubny dla pary lub album ślubny wręczony jako podarunek dla rodziców. Drewniany, persolizowany album na zdjęcia można więc dopasować do każdej okazji, dlatego stanowi on ponadczasowy podarunek dla młodszych i starszych!       

album dla dziecka

Pierwszy album na zdjęcia dla dziecka

Jako album na zdjęcia dla dziecka najlepiej sprawdzi się ten z uroczymi grawerami z dziecięcymi motywami. Na okładce najczęściej umieszcza się wtedy imię maluszka i datę jego urodzenia.

Poniżej możliwość zakup wybranego albumu.

Album na Chrzest i Komunię

Można także zakupić go jako album na Chrzest – na okładce znajduje się wtedy tytuł „Pamiątka Chrztu Świętego” z imieniem i datą, jako album na Pierwszą Komunię Świętą z analogicznym grawerunkiem.    

Album na zdjęcia dziecka

Kolejny etap to album na zdjęcia ślubne

Najczęściej albumy ślubne są wykończone grawerunkiem z imionami małżonków oraz z datą ich ślubu. Drewniany foto album ślubny wspaniale sprawdzi się jako podziękowanie dla rodziców. Pary kupują też albumy ślubne na własny użytek, by umieścić w nich zdjęcia ze ślubu i wesela.    

Album na zdjęcia dla dziecka

Drewniana księga gości weselnych

Albumy drewniane często używane są też jako księga gości weselnych. Taka księga wystawiana jest przed salą, w której odbywa się przyjęcie. Goście mogą wtedy składać w niej swoje życzenia, a dzięki temu staje się ona cudowną pamiątką z dnia zaślubin.    

Wobec tego persolizowany album na zdjęcia to ponadczasowy prezent, który pokazuje i przywołuje piękne emocje. Mimo powszechności zdjęć w formatach elektronicznych najważniejsze chwile najlepiej zachować w takim ładnym i bezpiecznym miejscu!

Poniżej możliwość zakup wybranego albumu.

 

Jeśli planujesz dodatkowo wręczenie pieniędzy i zastanawiasz się jak zapakować pieniądze na prezent? Mamy dla Ciebie stylowe opakowanie. Drewniane pudełko na pieniądze z okazji Chrztu świętego.

prezent pieniądze na roczek

 

Życzymy udanej uroczystości 😉

Ten wpis został opublikowany w . Zapiszlink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *