Podziękowania dla rodziców

Podaruj rodzicom niepowtarzalny, a zarazem symboliczny prezent o jakim nawet nie marzyli. Spraw by podziękowania były równie wyjątkowe jak ta okazja. Takie podziękowania wręczasz tylko raz!

 

Zobacz

Ważny jubileusz wymaga oryginalnego prezentu, dlatego wygrawerowaliśmy w Twoim imieniu najpiękniejsze życzenia, które będą wzruszały najbliższych nawet po wielu latach.

Zobacz

Unikalny zestaw dwóch grawerowanych szklanek do whisky z kamiennymi kostkami w efektownej drewnianej skrzynce.

Zobacz

Opinie naszych klientów

Nasz blog

Oryginalny prezent na odejście z pracy

Odejście z pracy to moment, który niesie ze sobą wiele emocji i refleksji. Pożegnanie pracownika [...]

Czytaj dalej...
Co wybrać jako prezent dla taty, który wszystko ma

Spersonalizowane prezenty to doskonały wybór, szczególnie w przypadku taty, który wszystko ma. Kiedy zbliżają się [...]

Czytaj dalej...
Prezent dla mamy, która wszystko już ma

Czy wtedy, gdy pytasz swoją Mamę o najlepszy prezent dla niej, ona odpowiada, że niczego [...]

Czytaj dalej...

Pracownia tuprezenty to miejsce, w którym znajdziesz personalizowane prezenty na wiele okazji. To tu możesz zamówić wysokiej jakości prezenty z drewna w wyjątkowej postaci. Dla utrzymania odpowiedniej jakości większość elementów, z których składają się nasze prezenty, wytwarzamy od podstaw samodzielnie.

Chwytające za serce podziękowania dla rodziców to coś, czego szukasz? Świetnie się składa, bo mamy w naszym katalogu drewniane upominki dedykowane tej właśnie okazji. Takie upominki z drewna to obietnica tego, że obdarowywany otrzyma coś naprawdę niepowtarzalnego.

Unikatowy prezent z drewna na rocznicę ślubu to coś, co również ujrzysz w naszej ofercie. Jeśli wybierzecie album na chrzest lub prezent na roczek, to gwarantujemy, że Wasz prezent okaże się na przyjęciu okolicznościowym jedyny w swoim rodzaju. Zajrzyj do naszych kategorii prezentowych - znajdziesz tam jeszcze skrzyneczki drewniane na prezenty oraz inne drewniane upominki.

Grawerowane prezenty z drewna z personalizowaną dedykacją to ujmujące pamiątki na lata - pełne ciepła, emocji i słów płynących prosto z serca. Obdarowywani bez wątpienia umieszczą drewniane obrazy w widocznym miejscu by raz po raz sentymentalnie zerkać na nie i cieszyć się uczuciem, jakim darzeni są przez kogoś, od kogo ów prezent otrzymali.

Zapewniamy, że zdjęcia często nie oddają rzeczywistych walorów i jakości wykończenia, którą nasi klienci doceniają po otrzymaniu przesyłki z zamówionym produktem. Ich zachwyty i podziękowania inspirują nas do tworzenia coraz to bardziej niezwykłych projektów.

Zapraszamy do kontaktu z nami - oferujemy nasze wsparcie w wyborze właściwego prezentu 🙂